Arcidiecézne centrum mládeže

ACM Vinica je centrum pre mladých v našej diecéze. Stala sa domovom pre víkendovky a porady Bratislavskej animátorskej školy, Misijného tímu a Kurzu Samuel, miestom pre prípravu Cliptime a priestorom pre stretnutia birmovancov z farnosti, a OC Bratislava v rámci ZKSM.


Prečo mám prísť do Centra prijatia?

Ak potrebuješ ticho, modlitbu alebo si len rozbitý z okolitého sveta a potrebuješ jednoducho načerpať, Centrum a tímaci sú vždy pre Teba otvorení. ..alebo si príď zahrať calcetto 😉


Kto môže prísť a čo mu treba?

Môže prísť ktokoľvek vo veku 12 – 35 r., treba mu spacák a vlastné oblečenie. Ak chce nejako prispeť, vítané sú naturálie aj finančný príspevok.

Tiež sme otvorení pre skupiny mladých, ktoré hľadajú priestory na víkendovku alebo duchovnú obnovu. Vieme pomôcť s programom, varením, nachystaním centra. Samostatná stránka pre Misijný tím, ktorý sa o toto stará, je TU. Kapacita na spanie je v Centre 28 miest na posteliach a je možnosť spať aj na matracoch (pri maximálnom počte do 50 miest spolu).


Čo sa v ACM Vinica práve deje?

Ak chceš sledovať akcie, ktoré sa v Centre mládeže práve dejú, klikni na link kalendára. http://mladezba.sk/kalendar/

Centrum mládeže má aj svoju FB stránku, na ktorej môžeš sledovať novinky, udalosti a fotky zo života centra. https://www.facebook.com/ACMvinica/


Ako sa tam dostanem?

Blízko sú zastávky električiek 3, 5 a 17 a tiež autobusov 52, 56 a 65.


Ako sa s vami môžem skontaktovať?

Máme e-mail ACM Vinice acm@mladezba.sk, tiež môžeš napísať na FB na stránku ACM Vinica alebo zavolať a poslať SMS na tel. č. 0903 982 638.


Ďakujeme darcom, sponzorom a podporovateľom.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky

Káčer

Gipsol

Arcibiskupský úrad Bratislavskej arcidiecézy

Renovabis

International Women’s Club of Bratislava

a pravidelným podporovateľom POKOPE.