MARTINCUP 2022

Vytvorené

Po dvojročnej prestávke opäť pozývame na diecézny futsalový turnaj MARTINCUP. Tento rok sa už tradične bude konať v Senici dňa 5.11.2022. Turnaj bude prebiehať v Mestskej športovej hale od 9:00-15:00. Pred turnajom sa spoločne stretneme na sv. omši o 8:00.

Do súťaže sa môžu zapojiť 5-10 členné družstvá vo veku 15-30 rokov. Víťazný tím získava okrem iného postup na Celoslovenské kolo futsalového turnaja o pohár predsedu KBS. 

Prosíme, aby sa tímy prihlásili najneskôr do 3.11. na tomto linku. Štartovné: 4€/os (na pokrytie organizačných nákladov, odmien)

V každom družstve môže byť ešte jeden hráč nad 30 rokov (napr. kňaz alebo rehoľník). Tím môže tvoriť aj jeden ligový hráč vrátane brankára, teda hráč ktorý bol aktívnym futbalistom alebo je aktívnym futbalistom, príp. navštevoval ÚTM (Útvar talentovej mládeže od U9- U19). Taktiež sa to týka hráčov, ktorí sú zapísaní alebo boli evidovaní registračným preukazom v klube od 4. futbalovej ligy vyššie (vrátane 4. ligy), v ktoromkoľvek regióne Slovenskej Republiky. Za „ligového“ hráča sa nepovažuje hráč do 5. ligy vrátane, ďalej hráč, ktorý aktívne nehráva minimálne päť rokov.
Pri výskyte viac ako jedného ligového hráča na súpiske organizátor môže takéto mužstvo vyradiť z turnaja. Pri porušení týchto pravidiel si organizátor vyhradzuje sankcie pre dané mužstvo. Tím je povinný uviesť túto skutočnosť v súpiske (do poznámok). Odhalené zamlčanie znamená vylúčenie celého tímu z turnaja.


Príspevok nemá žiadne komentáre.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.